З метою надання можливості талановитим творчим людям з активною громадянською позицією, небайдужим до проблем довкілля, висловити своє ставлення до тієї чи іншої проблеми, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами природоохоронного спрямування – громадська рада при Міністерстві екології та природних ресурсів України виступила ініціатором організації та щорічного проведення конкурсу «Новий погляд на проблеми довкілля».

Для участі у Конкурсі необхідно було підготувати рекламний матеріал соціального характеру по одній або декількох номінацій та тем.

Оцінювання робіт здійснювалося Головною конкурсною комісією до складу якої входили громадські діячі, заслужені діячі культури та мистецтв, фахівців у сфері соціальної реклами, представників від рекламних та творчих спілок та засобів масової інформації.

Реалізувати проект у цьому році вдалося завдяки спільним зусиллям Всеукраїнських громадських організацій «Жива планета», «Розвиток та Довкілля» та видавництву «Екопогляд».

Оргкомітет Конкурсу вдячний за участь та підтримку офіційним партнерам Конкурсу: компанії «Фокстрот» та громадській спілці «Зелений центр Метінвест».

Переможцям вручили дипломи та подарунки PR-менеджер компанії «Фокстрот» Мілованова Олена разом з координатором громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Сергієм Магерою.

І місце в номінації «Соціальна зовнішня реклама» зайняла Коноводова Анна.

І місце в номінації «Соціальна зовнішня реклама» зайняла Лісовська Анастасія

ІІ місце в номінації «Соціальна друкована реклама» зайняла Лобойко Тетяна

ІІ місце в номінації «Соціальна друкована реклама» зайняв Жадько Роман

ІІ місце в номінації «Соціальна друкована реклама» зайняла Шаповаленко Дарина

ІІІ місце в номінації «Соціальна зовнішня реклама» зайняла Полтавець Анастасія.