У Києві на міжнародному форумі Innovation Market представлено понад 500 унікальних винаходів. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook.

"Відвідав міжнародний форум Innovation Market, де можна побачити понад 500 унікальних винаходів і startup-проектів. Моделі безпілотників для армії, швидкісні потяги і квадрокоптери, зарядні станції для електромобілів", - написав він.

Кубів зазначив, що українські стартапери невтомно розповідають про свої неймовірні технологічні рішення, серед яких - пристрої моментального аналізу мікротоксинів у продуктах, вітрогенератори для міста, пристрій для виробництва води з повітря, smart-бойлер для віддаленого управління нагрівом води та smart-жалюзі, які генерують електрику з сонця.

"Лише торік українські стартапери уклали близько 80 інвестиційних угод з українськими інноваційними компаніями, і цей показник щороку зростає. Пишаємося нашими юними інноваторами та продовжимо створювати привабливе середовище для високотехнологічного прориву в Україні", - зауважив Кубів.

Кубів також відвідав експозицію присвячену сталому споживанню і життєвому циклу продукції, яку представили організатори сесії «Екологія» на Innovation Market - ВГО «Жива планета».

Виставка в цікавій та доступній формі розкриває вплив споживання і виробництва продукції на навколишнє середовище і здоров'я людей на всіх етапах її життєвого циклу: від видобутку сировини і виробництва до споживання (експлуатації) та утилізації .

Виставкові модулі містять інтерактивні елементи, наочні матеріали та практичні поради по споживчому вибору різних товарів і послуг з урахуванням їх впливу на здоров'я та навколишнє середовище, енерго- і ресурсозбереження, поводження з відходами та ін.

Напрямки роботи сесії «ЕКОЛОГІЯ» протягом форуму спрямовані на інноваційні технології захисту довкілля, відродження біосфери, використання відходів в якості вторсировини, наприклад, для виготовлення будівельних матеріалів. І ще безліч цікавого. Зокрема:

  • екологічна стратегія України до 2030 року;
  • загрози екологічної безпеки України та шляхи усунення ризиків;
  • цивільний захист: безпека – складові національної безпеки України;
  • Тренінги «Зелені інновації для посилення потенціалу розвитку бізнесу» та «Зелений офіс»;
  • Круглий стіл «Екологічні витрати VS Екологічний ефект»;
  • Конференція «Сталі державні закупівлі. Принципи, методи та досвід впровадження в Україні та у світі»;
  • відзначення кращих природоохоронних ініціатив українських підприємств - переможці конкурсу «Екологічна якість та безпека» та вручення сертифікату «Зелений офіс»;

Детальна ПРОГРАМА ЗАХОДІВ СЕСІЇ «ЕКОЛОГІЯ»

У Києві в Міжнародному виставковому центрі 21-24 листопада триватиме II Міжнародний форум Innovation Market. На площі в кілька тисяч квадратних метрів на спеціальних демо-майданчиках українські та іноземні виші, підприємства та організації демонструють розроблені інновації.