15 березня світова спільнота визначає Всесвітній день захисту прав споживачів, прав на:

  • задоволення своїх потреб та безпеку;
  • якість товарів,і послуг та достовірну інформацію про них;
  • правосуддя;
  • відшкодування збитків;
  • освіту у сфері споживчих знань;
  • здорове довкілля.

Пропагуючи принципи екологічно дружнього споживання, що ґрунтуються на раціональному використанні ресурсів, виборі більш безпечної продукції з турботою про власне здоров’я та довкілля, «Жива планета» відкрила тематичну виставку в київської гімназії № 30 «ЕКОНАД».

«Виставка містить 12 експозиційних модулів, які у цікавій та доступній формі розкривають практичну частину реалізації прав споживачів і водночас, акцентують увагу на важливості відповідального споживання для досягнення благополуччя громадян та якості життя», – зазначає координатор проекту Галина Бузан.

Вставка буде цікава і учням, і їх батькам, оскільки її інформаційна частина дозволяє дізнатися що означає різноманітне маркування харчових продуктів і промислових товарів, та як обирати більш безпечне та якісне. Її окремі розділи присвячені економії енергії, тепла, води та поводженню з відходами.

Експозиція працюватиме до травня 2018 року і є одним з заходів по впровадженню еконадовцями стандарту «Зелений клас». Впровадження здійснюється за підтримки «Живої планети» і передбачає реалізацію комплексу заходів по управлінню екологічними аспектами навчального закладу у поєднанні з заходами, спрямованими на розвиток еколого-виховної роботи через інтерактивні ігри, конкурси та флешмоби. Здобутки гімназії протягом цього навчального року будуть презентовані під час відзначення Міжнародного Дня Землі – 22 квітня.