Місія

У 2000 році громадські активісти-засновники Всеукраїнського форуму громадських організації «Жива планета» об’єдналися для консолідації зусиль у вирішенні актуальних проблемних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища, освіти та культури.

З 2000 року ми - київська міська громадська організація «Жива планета». А з 2002 року «Жива планета» об’єднавши однодумців з 19 регіонів України отримала статус Всеукраїнської громадської організації.

Ми вважаємо що лише збалансоване поєднання економічних, екологічних та соціальних факторів розвитку країни допоможе їй стати на шлях сталого розвитку і досягти європейського рівня якості життя для українців.

Не можна вважати лише матеріальні блага показником благополуччя в забрудненому оточуючому середовищі.

Не можна досягнути економічного зростання в країні з виснаженими природними ресурсами, застарілими та енергоємними технологіями виробництва.

Не можна бути здоровим споживаючи забруднену воду, неякісні харчові продукти, знаходячись в оточенні речей що містять токсичні речовини та дихаючи смоком.

Досвід країн світу які упроваджують принципи збалансованого розвитку - Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція та інші – належать до країн з найвищим рівнем благополуччя своїх громадян.

Україна має всі можливості застосовувати кращий світовий досвід і увійти до країн-лідерів з якості життя.

Місія Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» – розвиток екологічної демократії та покращення стану довкілля і якості життя в Україні.