Бізнес-організаціям

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» має досвід роботи з бізнес-організаціями та безперечно зацікавлена у продовженні та розвитку таких партнерських відносин.

Наші партнери, – це представники «зеленого» та соціально відповідального бізнесу.

Завдяки підтримки наших партнерів ми маємо можливість незалежно від наявності державної підтримки реалізовувати нові проекти спрямованні на покращення стану довкілля та здоров’я нації.

Підтримка бізнесу для нас особливо актуальна, тому що у всіх нас як і у природи вже нема часу чекати закінчення кризових явищ в Україні.

Економічна ситуація в нашій країні змушує нас бути більш активними, не втрачати досягнуте за останні роки роботи та шукати нові форми співпраці.

Дякуємо наших бізнес-партерів за співпрацю!

Підтримка наших проектів надасть можливість бізнес-організації підкреслити свою еколого-соціальну відповідальність шляхом об’єднання зусиль для провадження конкретних заходів спрямованих на покращення стану довкілля та якості нашого життя.

Для отримання більш детальної інформації про поточні проекти та умови участі в реалізації спільних заходів, прохання звертатися до координатора інформаційних проектів – Ольги Богдан +38 (063) 432-63-36; Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript