Громадським організаціям

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» відкрита для співпраці з усіма зацікавленими ініціативними групами та громадськими об’єднаннями.

Разом, ми зможемо:

  • лобіювати спільні інтереси на рівні державних та місцевих органів влади;
  • брати участь у формуванні соціально-економічної та екологічної політики держави;
  • об’єднуючі ресурсні можливості упроваджувати інформаційно-просвітницькі проекти спрямовані на охорону довкілля та збереження біорізноманіття, стале (збалансоване) виробництво та споживання, підвищення екологічної свідомості серед усіх верств населення
  • спільно організовувати акції, конкурси, виставки, ярмарки, конференції та семінари;
  • здійснювати видавничу діяльність

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» розширює мережу партнерських організації шляхом:

  • підписання протоколу про наміри (меморандуму) або укладання договорів на проведення спільних заходів;
  • підписання угод про співпрацю та взаємодію по окремим напрямам діяльності за спільними інтересами;
  • колективного членства.

Колективне членство

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» діє для задоволення, реалізації та захисту законних спільних інтересів своїх членів згідно статутних мети та завдань.

Колективними членами Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» можуть бути колективи державних, громадських, кооперативних та інших об’єднань, підприємств, установ, закладів, організацій, які визнають Статут організації, сплачують у встановленому порядку вступні та членські внески і активно сприяють діяльності організації.

Письмова заява про членство подається керівниками організацій.

До заяви повинна додаватися заповнена аплікаційна форма про вступ до Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» та витяг з протоколу зборів вищого керівного органу організації-заявника, в якому відображено рішення про вступ та делеговано уповноваженого представника.

Заява на колективне членство

Аплікаційна форма

Заповнену заяву та аплікаційну форму слід надіслати на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Рішення про колективне членство приймається Правлінням Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» 2/3 голосів присутніх на засіданні членів Правління.