12-13 травня 2016 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут» відбулась XIX Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Людина. Суспільство». Вона традиційно зібрала науковців та небайдужих до науки, техніки та довкілля людей з багатьох країн світу.

Напрямки роботи конференції охоплювали наступні теми: «Загальна екологія», «Техноекологія», «Стратегія сталого розвитку у контексті екологічної безпеки».

Цьогоріч ця подія проходила за партнерської участі «Живої планети».

У пленарному засіданні перед учасниками конференції виступила Галина Бузан, секретар ПК 3 «Оцінка життєвого циклу» технічного комітету стандартизації ТК 82 «Охорона навколишнього природного середовища», яка розповіла про функціонування системи екологічної сертифікації та маркування згідно Технічного регламенту з екологічного маркування та ДСТУ ISO 14024:2002 і досвідом розробляння та застосування екологічних критеріїв оцінки життєвого циклу продукції. Також, вона розповіла екологічним активістам: студентами, аспірантами, науковцями з НТУУ «КПІ» та інших наукових закладів щодо можливостей участі співпраці з ТК 82 в розробці та впровадженні екологічних стандартів.

Збірку матеріалів конференції можна завантажити тут.