З 28 травня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті почала працювати виставка навчально-просвітницької експозиції «Стале споживання для сталого розвитку».

Жива планета, як давній партнер КНТЕУ таким чином долучилася до святкування Дня університету. Участь у цій грандіозній події взяли більше 650 випускників з усієї України, не враховуючи членів їх родин, партнерів та інших гостей заходу. За роки існування Київський національний торговельно-економічний університет підготував не одне покоління талановитих випускників, які є визнаними особистостями в різних сферах життя.

Відвідання експозиції «Стале споживання для сталого розвитку» стало частиною програми заходів святкування, що була дуже насиченою й цікавою: екскурсії університетом, зустрічі з викладачами, КулінарШОУ, спортивні змагання, чемпіонат з жіночого футболу, товариський матч між викладачами та студентами, інтелектуальні ігри «Фінансове розслідування» та «Країна «Логіка», квест, екологічна гра «Keep Cool», вікторина «Знавці права», арт-виставка та фотовиставка «Сушка», презентація видань і сувенірної продукції КНТЕУ, різноманітні конкурси, студентські та мистецькі заходи, творчі майстер-класи, виставки, концертна програма.

Експозицію можна побачити в холі головного корпусу КНТЕУ (м. Київ, вул. Кіото, 19 ), де вона розміщуватиметься до 6 липня 2016 року.

Навчально-просвітницька експозиція була створена в рамках проекту «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя», який впроваджує «Жива планета» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Головна мета виставки – поширення знань та підвищення екологічної свідомості серед молоді щодо раціонального споживання природних й енергетичних ресурсів, зокрема у побуті, впливу споживчих звичок сучасної людини на здоров'я та довкілля, формування культури споживання на засадах сталості.

Виставкові модулі в цікавій та доступній формі пояснюють різні аспекти впливу продукції на довкілля та здоров’я людей на всіх етапах її життєвого циклу: від видобутку сировини та виробництва до споживання та утилізації. Стенди містять наочні матеріали та практичні поради щодо споживчого вибору продукції та послуг з урахуванням їх впливу на здоров’я та довкілля, енерго- та ресурсозбереження, поводження з відходами, екологічного маркування харчових та промислових товарів, врахування повної вартості продукції з врахуванням експлуатаційних витрат та утилізації тощо.

Протягом 2016 року виставка вже експонувалася в Національному транспортному університеті, Економічному факультеті Національного університету ім. Т. Г. Шевченка, київському ліцеї 179.