Як стало відомо, Христина Юшкевич виступила проти створення в Сухолуччі національного парку, про що підписала відповідний лист, а також змусила своїх обласних підлеглих під загрозою звільнення відкликати їх згоду на створення природоохоронного об’єкту на місці угідь та однієї з розкішних резиденцій Віктора Януковича.

Саме тому громадські екологічні організації «Жива планета», Київський еколого-культурний центр, ГО «Рішучі громадяни», Дружина охорони природи «Зубр» та інші провели 26 липня 2016 р пікет Держлісагентства України під гаслом «Екологи нарубають дров для глави Держлісагентства України мадам Юшкевич».

У пікеті взяв участь народний депутат України Юрій Левченко (ВО «Свобода»). Екологи привезли на пікет дрова і почали їх рубати під будівлею Держлісагентства України, щоб потім принести їх в кабінет до в.о. голови Держлісагентства України – Христини Юшкевич. Однією з вимог учасників пікету було звільнення Христини Юшкевич як чиновника високого рангу, якій саботує виконання Указу Президента України про створення національного парку. До пікетувальників вийшла сама пані Юшкевіч, заявивши, що Держлісагентство України не проти створення національного парку. Це викликало гомеричний сміх учасників пікету, бо на пікеті всім було роздано лист, підписаний особисто очильницею Агенства, де вона виступила проти створення національного парку. Вислухавши її, представники громадськості не погодилися з її плутаними виправданнями і заявили їй, що якщо вона і далі буде саботувати створення національного парку в Сухолуччі, екологи не тільки будуть продовжувати акції з її пікетування, але і подадуть на неї в суд.

На фото і на відео: В.о. голови Держлісагентства України Христина Юшкевич тримає відповідь перед екологічною громадськістю з приводу мисливської вотчини Януковича в Сухолуччі: