Зелена школа – це унікальний 4-денний освітній курс від 26 провідних екотренеров і практиків, який допоможе створити і втілити інноваційний еко-проект. Курс буде проходити в Києві 27-30 квітня 2017 року.

Зелена школа допоможе знайти відповіді на питання щодо проектування та запуску інноваційних екопроектів, особливості свідомого споживання, екобудівництва, енергоефективності, альтернативної енергетики, екопоселення, пермакультурного дизайну, роздільного збору відходів. Також розглядаються інструменти монетизації екопроекту, еко як бізнес.

У програму Зеленої школи також включені питання щодо екологічної сертифікації та маркування продукції. Світлана Берзіна, президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» розкриє цю тему для слухачів Зеленої школи 28 квітня.

Програма буде корисна всім, хто цікавиться питаннями компактного житла і екобудівництва, займається еко проектами, розвиває тематичні спільноти, екоблоггери, питаннями створення екопоселень, ведення натурального господарства, а також ждля тих хто прагне жити екологічно в міському середовищі.

Чи потрібно обов'язково бути екологом? Ні. У Зелену школу приходять як професійні екологи з метою підвищити свою кваліфікацію, так і люди інших професій з метою поповнити свої знання, навчитися створювати екопроекти або вести натуральне господарство.

Програма Зеленої школи 27-30 квітня 2017

Детальніше про Зелену школу