21 квітня в прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), відбулася Інтернет-конференція Світлани Берзіної, голови громадської ради при Мінприроди України.

Світлана Берзіна вже понад 20 років є активним громадським діячем в природоохоронній сфері та очолює Всеукраїнську громадську організацію «Жива планета».

Сфера її професійних інтересів поширюється на питання сталого розвитку, у т.ч. енерго- та ресурсоефективності, впровадження більш чистих технологій виробництва, поводження з відходами, а також на технічне регулювання у сфері охорони довкілля, екологічної безпеки та раціонального управління природними ресурсами.

Сьогодні вона є експертом Програми ООН з навколишнього середовища з питань сталого споживання та виробництва.

Головою громадської ради при Мінприроди України Світлана Берзіна була обрана 01 грудня 2016 року.

Під час прес-конференції говорили про екологічні проблеми і шляхи їх вирішення на національному та регіональному рівнях, роль громадськості (зокрема громадських рад) в цьому процесі, перші здобутки та плани роботи громадської ради при Мінприроди України, які є підводні камені, що заважають Україні жити по європейським стандартам та як їх оминути та інше.

Переглянути питання-відповіді можна тут