29 – 30 вересня у м. Нова Каховка відбудеться Ювілейний Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

У заході братимуть участь потужні вітчизняні та іноземні інвестиційній компанії, урядовці, представники дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових та донорських організацій, експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці.

Концепція заходу буде присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

Під час Форуму буде презентовано широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область, масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині.

Цього року, враховуючи концепцію заходу, «Жива планета» разом з Internet-платформою Міжнародного форуму для сталого розвитку бізнесу GREEN MIND виступила партнером «Таврійських горизонтів». В рамках програми партнерства будуть підготовлені спільні заходи ділової програми, спрямовані на підтримку впровадження «зелених проектів» товаровиробників та надавачів послуг Херсонщини.

Ознайомитись з програмою форуму та зареєструватись можна на офіційному сайті «Таврійських горизонтів»: www.tavrianhorizons.in.ua