«Зелений офіс» або як екологічно дружня система управління може бути економічно і соціально вигідною для компаній офісного типу

Ви коли-небудь чули, що таке «зелений офіс»? Перше, що спадає на думку, – це просто багато рослин. Але це далеко не так ...

«Зелений офіс» – це набір критеріїв і правил, узагальнених в один стандарт.

«Зелений офіс» – це інноваційний підхід для створення здорового, комфортного та безпечного робочого середовища в організаціях офісного типу.

Впровадження стандарту «Зелений офіс» також забезпечує раціональне управління ресурсами: енергетичними, водними, матеріальними.

«Зелений офіс» не вимагає значних фінансових витрат або надскладних методів реалізації. Це прості правила, які роблять бізнес більш ефективним і екологічно дружнім.

До того ж впровадження «Зеленого офісу» підсилює корпоративний командний дух та піднімає рівень поінформованості працівників щодо екологічних аспектів споживання.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться методами і етапами впровадження цього стандарту на тренінг «Зелений офіс» в рамках INNOVATION MARKET

Тренер - Галина Бузан

Голова підкомітету «Оцінка впливу на довкілля» технічного комітету стандартизації ТК 82 «Охорона довкілля».

Начальник відділу стандартизації Інституту екологічного управління та збалансованого природокористування.

Координатор розробки 19 нормативних документів української системи екологічної сертифікації та маркування відповідно до міжнародного стандарту ISO 14024.На тренінгу:

  • про критерії стандарту «Зелений офіс», або який офіс може вважатися по праву «Зеленим»
  • про методи підтвердження відповідності стандарту «Зелений офіс»
  • приклади результативності впровадження «Зеленого офісу»
  • бізнес-кейси успішного впровадження і сертифікації «Зелених офісів» на прикладах ТОВ «PepsiCo» (ТМ Сандора), Національного транспортного університету (Київ), ВАТ «Нордеа Банк» та інших компаній офісного типу.

21-23 листопада 2017 року, Міжнародний форум «INNOVATION MARKET»

Міжнародний виставковий центр, м Київ, просп. Броварський, 15

Детальніше про ділову програму та умови участі в INNOVATION MARKET на www.innovationmarket.com.ua