Практика проведення Органічних тижнів існує у світі вже чимало років. Вперше як в Центральній та Східній Європі, так і в Україні, подібна акція була проведена за ініціативи Федерації органічного руху України у 2013 році. За п’ять років традиція проводити Органічний тиждень стала щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей України.

Будучи представництвом в Україні провідного європейського органу органічної сертифікації ICEA та членом Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM), «Жива планета» з самого початку виступила партнером та учасником Органічного тижня.

Органічний тиждень в Україні це свято тих, хто вже живе, чи прагне жити у стилі органік. Це свято органічних продуктів та їх виробників, учасників органічного руху і споживачів. Протягом тижня сотні окремих великих і малих подій продемонструють переваги органічного виробництва та споживання органічних продуктів.

Цього року в рамках Органічного тижня «Жива планета» надає безкоштовні консультації щодо порядку та умов органічної сертифікації згідно законодавства Європейського Союзу та витупає партнером Дев'ятого Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, якій традиційно відбудується у Києві на Контрактовій площі (напроти Подільської РДА) 23 вересня, з 09:00 до 19:00.

Ярмарок органічних продуктів щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Цього року виробники з усієї України запропонують увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби, косметичні та мийні засоби тощо.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтеся найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами!