Дев'ятий Всеукраїнській Ярмарок органічних продуктів, традиційно відбувся в рамках відзначення Органічного тижня, у Києві на Контрактовій площі 23 вересня.

З року в рік Ярмарок органічних продуктів стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

«Жива планета» на самому початку підтримала ідею Федерації органічного руху України у проведенні Ярмарку, якій є майданчиком національної і органічної культури та безпосереднього спілкування органічного виробника зі споживачем. Під час Ярмарку споживач може дізнатися більше про особливості органічного виробництва, оцінити якість пропонованої продукції та купити органічно сертифіковану продукцію за ціною виробника. Незважаючи на економічні складнощі у країні та недосконалість національного законодавства що регулює ринок органічної сировини і готової продукції, цій ринок розвивається. Кожного року на Ярмарку з’являються нові учасники, розширюється асортимент продукції що свідчить про зростання споживчого попиту на внутрішньому ринку, і на наявний потенціал українських аграріїв», зазначила у своєму вітальному слові президент «Живої планети», Світлана Берзіна.

Також учасників Ярмарку привітали Євген Мілованов – ініціатор заходу і голова правління Федерації органічного руху України, заступник Міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції – Ольга Трофімцева та представники проектів технічної підтримки ЄС та США.

Цього року виробники з усієї України запропонували відвідувачам Ярмарку сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби, косметичні та мийні засоби, смачні органічні страви і смаколики.

Дегустації, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів додали особливого колориту Ярмарку, зробивши його святом для усієї родини.