НВК № 30 «ЕКОНАД» перший в Україні загальноосвітній заклад, що працює над впровадженням стандарту «Зелений клас».

«ЕКОНАД» завжди приділяв велику увагу розвитку еколого-виховної роботи через навчальний процес, поєднуючи його з інтерактивними іграми, конкурсами та флешмобами. Зараз заклад впроваджує свою екологічну політику, що передбачає також і реалізацію комплексу заходів по управлінню екологічними аспектами навчального закладу – практичне збереження енергії, тепла, води, роздільний сбір побутових відходів тощо, поєднуючи їх інноваційним впровадженням сучасних стандартів наскрізної екологічної освіти та виховання.

Один із таких заходів відбувся 15 березня – учням закладу була представлена виставка «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя».

До Всесвітнього дня захисту прав споживачів «Жива планета» відкрила в київської гімназії №30 «ЕКОНАД» виставку про відповідальне споживання

16 березня координатор проекту і експерт «Живої планети» Галина Бузан, презентувала виставку та ознайомила учнів 4-7 класів з основними принципами екологічно дружнього (сталого) споживання, що ґрунтуються на раціональному використанні ресурсів, виборі більш безпечної продукції з турботою про власне здоров’я та довкілля.

Галина розповіла про переваги сталого споживання за допомогою елементів оцінки життєвого циклу продукції, прикладів енерго- і ресурсозбереження, а також про відходи, необхідність їх вторинної переробки, секрети що приховують виробники для запланованого застарівання продукції, навела приклади псевдоЕКО товарів, маркування продукції та наголосила що розуміння значення маркування продукції – перший крок до відповідального та сталого споживання.

В рамках впровадження «Зеленого класу» за підтримки компанії Crowe Horwath AC Ukraine розпочато бізнес гру ціллю якої є STARTUP 8-Б класу.

Завдання, що стоять перед юними стартаперами:

  • представити виставку «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя»;
  • започаткувати у школі нову культуру сталого споживання;
  • представити результат проекту до відзначення Всесвітнього Дня Землі 22 квітня.

Адміністрація, педагоги, учні та їх батьки разом з «Живою планетою» на практиці долучаються до розв’язання екологічних проблем та разом впроваджують у гімназії «ЕКОНАД» життя в стилі ЕКО.