Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів» вже традиційно проводиться Київським еколого-культурним центром та Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета».

Мета конкурсу – привернути увагу школярів до охорони птахів, навчити навичкам майстрування і розвішування штучних гніздівель для птахів, відродження дитячого свята «День зустрічі птахів».

Цьогоріч конкурс проходив у двох номінаціях – творчій (опубліковані статті в місцевих газетах про «День птахів») і практичній (виготовлення і розвішування пташиних будиночків).

Завдяки конкурсу були обладнані численні місця гніздування птахів. Учасники конкурсу змайстрували і розвісили штучні будиночки (гніздівлі) для білих лелек, синиць, шпаків, горихвісток, мухоловок, сов, сичів, горобців та інших птахів, а також для кажанів. Це дуже важливо, адже завдяки вирубанню в лісах та парках дуплястих дерев багатьом птахам та кажанам ніде гніздитися і тому чисельність їх різко скорочується. Це також стосується білих лелек, яким, через відсутність у селах солом’яних стріх, ніде вити гнізда.

В конкурсі взяли участь діти від 10 до 17 років з усіх регіонів України, серед яких журі визначило переможців.

Ними стали:

  1. Бойко Вікторія, с. Орлівка, Чернігівська область
  2. Волков Вадим, м. Бережани, Тернопільска область
  3. Федоренко Ігор, с. Великий Дивлин, Житомирська область
  4. Пилипенко Ілля, с. Новоіванівка, Дніпропетровська область
  5. Яшутін Сергій, с. Новоіванівка, Дніпропетровська область

Поздоровляємо переможців конкурсу! Усі вони одеримали нагородну грамоту та мобільний телефон.

На фото – переможці конкурсу Пилипенко Ілля та Яшутін Сергій, с. Новоіванівка, Дніпропетровська область