«Жива планета» об’єднала команду методистів та педагогів для створення інструментів для вчителів, що допоможуть формувати серед учнів 1-4 класів культуру споживання і мотивації до поведінки, орієнтованої на здоровий спосіб життя, раціональне поводження з ресурсами, вибір екологічно дружньої продукції і запобігання кліматичним змінам.

Ця діяльність реалізовується в рамках проекту «Кліматична та екологічна освіта для учнів початкових класів» за підтримки Фінського Посольства в Україні.

Проектна діяльність наразі розпочата та буде тривати до жовтня 2022 року.

Впровадження проекту передбачає:

1. Створення дидактичних матеріалів для вчителів щодо споживання ресурсів (енергія, тепло, вода), вибір екологічних продуктів і сталий спосіб життя, запобігання наслідкам кліматичних змін.

Матеріали будуть адаптовані для застосування по всім предметним галузям – з прикладами вправ і завдань для математики, читання, мови, основ здоров’я та природознавства, а також і для позакласного освітньо-виховного процесу.

Такі матеріали будуть містити методики та інструменти для проведення занять з учнями – ігри, презентації, відео, роздаткові матеріали.

Розроблені матеріали будуть рецензуватися в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління і будуть включені до переліку рекомендованих Міністерством освіти та науки України.

2. Створення 2 анімаційних відеороликів.

3. Поширення матеріалів та проведення навчання для педагогів. Заплановані тренінги для вчителів протягом 2021 та 2022 рр. у 9 містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Тернополі та Маріуполі, Одесі, Херсоні та Запоріжжі.

4. Всі матеріали будуть доступні у вільному доступі безкоштовно в електронному форматі на сайті www.e-comon.org.ua. Цей сайт є навчально-методичним ресурсом для педагогів з реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».

5. Організація і проведення конкурсу для вчителів і молодших школярів.

Команда проекту відкрита для розвитку партнерської мережі та запрошує до співпраці:

  • вчителів та методистів, яким цікава тема сталого розвитку та зміни клімату для використання матеріалів проекту у своїй практиці;
  • інформаційних партнерів для поширення ресурсів проекту;
  • громадських та освітніх організацій у регіонах України для реалізації проекту на місцях.

Контактна особа – координатор проекту Галина Бузан Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Виховуємо разом соціально активних, екологічно свідомих і здорових дітей!

Наша команда:

За підтримки: