Європейська економічна комісія ООН (ЄЕК ООН) є одним із партнерів, що реалізують проект «Глобальна ініціатива щодо відродження сектору мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) після Covid-19». Загальною метою проекту є зміцнення потенціалу та стійкості ММСП у країнах, що розвиваються, та економіках перехідного періоду для пом'якшення економічного та соціального впливу глобальної кризи Covid-19.

ЄЕК ООН допомагає ММСП у державах-членах ЄЕК ООН ефективно використовувати розроблені Настанови та найкращі практики для мікро-, малих та середніх підприємств щодо постачання енергоефективних продуктів та постачання обладнання з відновлюваних джерел енергії (доступно англійською, французькою та російською мовами) та підготувала Інструкції та найкращі практики для двох пілотних країн – Грузії та Північної Македонії.

Наразі ЄЕК ООН оновлює раніше видані Настанови, збирає та аналізує тематичні дослідження та найкращі практики з різних країн регіону. Для цього проводиться опитування малого та середнього бізнесу, які використовують у своїх ланцюгах постачання та / або розподілу енергоефективну продукцію та обладнання з відновлюваною енергією, які досягли доведених результатів під час триваючої кризи COVID-19. Основна увага приділяється компаніям, які постачають енергоефективні товари чи послуги та / або постачають обладнання з відновлюваної енергії.

Запрошуємо зацікавлені підприємства пройти опитування за анкетою, що наведена нижче російською або англійською мовою.

Форма опитування (рос.)

Форма опитування (англ.)

Заповнену анкету надсилайте на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript