Конференція проходить у рамках ділової програми Тижні Німеччини 2021: “Пліч-о-пліч – 30 років німецько-українських відносин“.

Організатор: проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» (далі – Проєкт), що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (далі – GIZ) за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, у партнерстві з ВГО «Жива планета».

Питання до розгляду:

  • Екодизайн, екомаркування та вимоги до енергоефективності в системі публічних закупівель
  • Стандарти та схема сертифікації DGNB для досягнення більш кращих показників енергоефективності у будівництві
  • Енергетичне та екологічне маркування будівельних матеріалів і конструкцій
  • Екологічні критерії німецької програми екологічного маркування Blue Angel для будівельних матеріалів і конструкцій
  • Як будувати енергоефективні та зелені школи в Україні?
  • Енергоефективність – від виробництва до продукту: досвід виробника.

Учасники

народні депутати України, представники органів державної і місцевої влади, дипломатичних установ в Україні, бізнес-асоціацій, неурядових організацій, міжнародні та національні експерти, замовники сфери публічних закупівель, підрядники та представники бізнесу.

Участь безкоштовна

Програма

Реєстрація

(зверніть увагу, посилання для доступу до семінару буде надано одразу по завершенню реєстрації, скопіюйте його і приєднуйтесь до роботи 22 жовтня о 09:30).

Ми будемо раді надати вам додаткову інформацію щодо участі та відповісти на будь-які запитання, які у вас можуть виникнути.

Контактна особа – Галина Бузан, тел. +38- 066 405 42 80, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript