"Чому екологічне маркування це важливо" – такий екоурок провели для учнів 6-8 класів Приватної школи Безмеж експерти ВГО «Жива планета» разом з ТОВ «Аерок». Урок пройшов під час екскурсії виробництвом прямо на території заводу. Діти дізналися багато цікавого про екологічне маркування, як інструмент сталого споживання, та змогли на практиці побачити як виробляють екологічно кращі та енергоефективні будівельні матеріали – газобетонні блоки АЕРОК.

Діти навчилися відрізнити перевірені екологічні маркування і зрозуміли перевагу позначених ними різних товарів для здоров’я та довкілля.

Проведення екоуроків в українських школах присвячене відзначенню Всесвітнього Дня екомаркування (World Ecolabel Day, WED) та спрямоване на формування екологічної компетентності школярів.

Закликаємо педагогічних працівників українських шкіл долучатися до проведення уроків з екомаркування у ваших навчальних закладах. Вам в нагоді стануть методичні та дидактичні матеріали, відео-ролики та презентація, розроблені методистами Академії педагогічних наук України та Інституту можернізапції змісту освіти за підтримки Міністерство освіти та науки України доступні за посиланням.

Співробітники ТОВ «АЕРОК» провели екскурсію та пояснили, які екологічні характеристики та впливи має продукція на різних етапах життєвого циклу та яких зусиль доклало виробництво, щоб мінімізувати негативні впливи, бути більш енергооефективним безвідходним та безпечним для довкілля. Компанія задає найвищий і еталонний рівень якості виробів з газобетону, яка за багатьма показниками перевищує вимоги діючих будівельних норм. Тут виготовляють сертифіковану продукцію з сировини, що не містить небезпечних хімічних речовин та постійно проходить контроль в акредитованих українських та європейських лабораторіях.

#WorldEcolabelDay #ChooseEcolabels #CertifiedGreenEcolabel #Type1Ecolabel #Ecolabels #LifeCycleBasedEcolabels #EcolabelGreenCrane