07 жовтня відбувся черговий онлайн семінар циклу «Екологічні знання для кожного» присвячений темі захисту природи, розвитку природно-заповідного фонду та збереження біорізноманіття, в якому прийняли участь 570 слухачів.

Спікери семінару:

Едуард Максимович Арустамян, директор Департаменту природно-заповідного фонду Міндовкілля

Володимир Максимович Штогрин, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу Управління державного екологічного нагляду (контролю) біоресурсів Державної екологічної інспекції України

Роман Шевченко, канд. географ. наук, завідувач кафедри екологічного моніторингу та геоінформаційних технологій Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (про моніторинг стану ПЗФ України засобами контролю GPS-GIS-RS)

Як завжди на семінарах циклу «Екологічні знання для кожного» змістовна доповідь поєднується з форматом «запитання – відповіді», що надає можливість учасникам уточнити окремі питання від компетентного спікера.

Відеозапис семінару

Графік наступних онлайн семінарів

  • 21 жовтня – ОВД у форматі “запитання-відповідь”.
  • 29 жовтня – Надрокористування. Дозвільна діяльність та дотримання законодавства.

Де: онлайн платформа ZOOM.

Початок: о 15:00.

Орієнтовна тривалість кожного семінару – 1 година 30 хвилин.

Обов’язкова попередня реєстрація до 18.00 попереднього дня перед датою проведення семінару, за посиланням.

‼ Посилання на ZOOM Ви отримаєте зразу після реєстрації. Збережіть линк для доступу на семінари що Ви обрали (одне посилання актуальне для доступи на всі семінари). Код і пароль до наданого ліку не застосовується. За отриманим лінком можна зайти на платформу ZOOM для відвідання семінару о 14:30 в день проведення заходу.

Також, в день проведення семінару, зареєстрованим учасникам буде надіслано інформаційне повідомлення-нагадування на електронну пошту.

По закінченню доповідей передбачена сесія запитань-відповідей і анкетування слухачів. Хто пройде анкетування – отримає сертифікати учасників семінару від громадської ради Міндовкілля та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Цикл онлайн семінарів «Екологічні знання для кожного» був організований за ініціативою громадської ради Міндовкілля.

Організатори: Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, Державна екологічна інспекція України, громадська рада Міндовкілля, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління та Всеукраїнська громадська організація "Жива планета".