21 жовтня відбувся унікальний онлайн семінар циклу «Екологічні знання для кожного» присвячений темі ОВД. Більш ніж 660 учасників і більш ніж година марафону у форматі “запитання-відповідь” з заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – Романом Шахматенко.

Дізнавайтесь ще більше про ОВД

Відеозапис семінару

Наступний і останній семінар сезону 2021:

  • 29 жовтня – Надрокористування. Дозвільна діяльність та дотримання законодавства.

Де: онлайн платформа ZOOM.

Початок: о 15:00.

Орієнтовна тривалість кожного семінару – 1 година 30 хвилин.

Обов’язкова попередня реєстрація до 18.00 попереднього дня перед датою проведення семінару, за посиланням.

‼ Посилання на ZOOM Ви отримаєте зразу після реєстрації. Збережіть линк для доступу на семінари що Ви обрали (одне посилання актуальне для доступи на всі семінари). Код і пароль до наданого ліку не застосовується. За отриманим лінком можна зайти на платформу ZOOM для відвідання семінару о 14:30 в день проведення заходу.

Також, в день проведення семінару, зареєстрованим учасникам буде надіслано інформаційне повідомлення-нагадування на електронну пошту.

По закінченню доповідей передбачена сесія запитань-відповідей і анкетування слухачів. Хто пройде анкетування – отримає сертифікати учасників семінару від громадської ради Міндовкілля та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Цикл онлайн семінарів «Екологічні знання для кожного» був організований за ініціативою громадської ради Міндовкілля.

Організатори: Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, Державна екологічна інспекція України, громадська рада Міндовкілля, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління та Всеукраїнська громадська організація "Жива планета".