Стале споживання

Кожен рекламний банер, розроблений Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» - це можливість привернути увагу до проблем охорони здоров’я та довкілля.

Вся наша реклама, відповідно до чинного законодавства, є соціальною і розміщується безкоштовно.

За цю можливість ми щиро вдячні Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації та Державному управлінню охорони навколишнього середовища в м. Києві які підтримали нашу ініціативу у 2012 році, а також медіа-партнерам та громадським організаціям, компаніям, які розміщують соціальну рекламу на доступних їм носіях.

Стале споживання – це використання товарів і послуг, що задовольняють основні потреби і підвищують якість життя з мінімальним використанням природних ресурсів і з найменшою шкодою для навколишнього середовища.

Термін «стале споживання та виробництво» вперше було використано на Конференції ООН питань з навколишнього середовища і розвитку в 1992 році. Тоді на офіційному рівні було визнано зв’язок між деградацією навколишнього середовища й виробництвом і споживанням товарів та послуг.

Соціальна реклама у сфері сталого споживання стимулюватиме попит на продукцію, для виробництва якої використовуються технології більш чистого виробництва, енергоефективні технології, нетоксичні матеріали тощо.

Приєднуйтесь до руху на захист довкілля!

Макети соціальної реклами зі сталого споживання Ви можете завантажити прямо зараз!


Завантажити


Завантажити


Завантажити


Завантажити


Завантажити


Завантажити


Завантажити

Ми відкрити для співпраці з усіма зацікавленими громадянами та організаціями для втілення проектів з соціальної реклами природоохоронного спрямування. Пишіть нам: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript