Збережемо природу разом

Кожен рекламний банер, розроблений Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» - це можливість привернути увагу до проблем охорони довкілля та знайти нових прихильників.

Вся наша реклама, відповідно до чинного законодавства, є соціальною і розміщується безкоштовно.

За цю можливість ми щиро вдячні Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації та Державному управлінню охорони навколишнього середовища в м. Києві які підтримали нашу ініціативу у 2012 році, а також медіа-партнерам та громадським організаціям, компаніям, які розміщують соціальну рекламу природоохоронного спрямування на доступних їм носіях.

Допомагати природі це не тільки модно і престижно, але ще й дуже приємно! Коли усвідомлюєш, що навіть невеликий вклад - стаття, новина чи рекламний банер може змінювати свідомість великої кількості людей, зберегти природне середовище - це обов'язково має радувати!

Приєднуйтесь до руху на захист довкілля!

Макети соціальної реклами у сфері охорони довкілля Ви можете завантажити прямо зараз!


Завантажити


Завантажити


Завантажити

Ми відкрити для співпраці з усіма зацікавленими громадянами та організаціями для втілення проектів з соціальної реклами природоохоронного спрямування. Пишіть нам: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript